قلم و اندیشه، دبستان و پیش دبستانی غیر دولتی پسرانه دراهواز

درباره ما

مختصری درباره مدرسه قلم و اندیشه

درباره ما

پس از سال ها ارائه خدمات آموزشی در فضاهای آموزش و پرورش بنا به درخواست اوليا مبنی بر تاسیس آموزشگاه خصوصی در سال 95 موفق به اخذ مجوز دبستان و پیش دبستانی غیردولتی پسرانه قلم و اندیشه به مدیریت خانم باورساد با مدرک کارشناسی علوم تربیتی گرایش آموزس ابتدایی که دارای سابقه آموزشی بیش از 20 سال شامل مربی و آموزگار در مدارس دولتی، شدیم.
در طی چند سال فعالیت آموزشگاه بیشتر اهتمام خود را صرف مسائل آموزشی و تربیتی دانش آموزان نموده تا آنجایی که توانستیم اعتماد اوليا را جلب نماییم و خود اوليا مبلغ ما باشند.
در رابطه با ساعات تربیت بدنی هم طبق برنامه درسی دانش آموزان را به زمین چمن مجاور مدرسه هدایت و در آنجا به فعالیت های تربیت بدنی می پردازند.
موسس مدرسه با مدرک کارشناسی، فرهنگی بازنشسته با بیش از 30 سال سابقه آموزشی شامل تدریس، معاونت آموزشی، مدیریت آموزشی و کارشناس آموزش متوسطه دوره اول آموزش و پرورش می باشد.
ولی گرامی با توجه به خلاصه ای از سوابق ذکر شده با اطمینان خاطر فرزند دلبندتان را به ما بسپارید بیشترین تلاش خود را چهت فراهم نمودن محیطی شاد امن و جذاب برای فرزندان شما فراهم می نماییم.

درباره ما

دبستان و پیش دبستانی قلم و اندیشه اهواز با داشتن کادری مجرب و چند ده تجربه در حوزه آموزش و پرورش با رویکرد دانش محور و خلاقانه توانسته، فضا و بستر کاملاْ آموزشی و شادابی را برای رشد و شکوفای نوآموزان پیش دبستانی و دانش آموزان پایه اول تا سوم در اهواز را فراهم کند.

تماس با ما

آدرس: اهـواز، سپیـدار، بـلوار انصـار، خیـابـان ادیـب ۲، دبستـان قـلم و انـدیشه
سـاعت تـمـاس: ۸:۰۰ الی ۱۳:۰۰
شمـاره ثـابـت: ۰۶۱۳۲۲۸۱۳۹۶
شمـاره همـراه: ۰۹۱۶۳۰۳۷۷۸۵/۰۹۱۶۵۲۶۲۵۸۹
پست الکترونیک: info@ghalamvaandishe.ir